this for escaping w3 validation warning

Hakkımızda

hide


Troy Grup’un organik sıvı solucan gübresi markası: Powermis

Powermis, tarım, gıda ve kuruyemiş alanlarında faaliyetini sürdüren Troy Grup’a ait organik sıvı solucan gübresi markasıdır. Troy Grup günden güne artan başarısını güçlü müşteri ilişkilerine, tedarik gücü ve üretkenliği artırmaya borçludur.

Dünya pazarında yeni partnerlerin bulunması ve anlaşmaların
sağlanması sayesinde Troy Group uluslararası yatırım politikalarında
ciddi ilerleme kaydetmiştir.

Troy Group müşteri ve iş ortakları ile birlikte büyümektedir.

Benim sadık yarim kara topraktır

Toprağı hor kullanmaya kirletmeye zehirlemeye hiç hakkımız yok. Çünkü toprağa verdiğimiz her zararı aslında kendimize yaptığımızı biliyoruz. Onu ne kadar iyi beslersen torak da bizlere nesiller boyu sağlıklı gıda verecektir. Geleceğe daha sağlıklı tarım alanları ve daha sağlıklı nesiller bırakmak için çalışıyoruz.

Doğanın özündeki bilgeliğe inanırız

Toprak altında yaşamını sürdürürken, milyonlarca yıl maruz kaldığı patojenlere karşı güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmuşlardır. Solucanların dışkılarından elde edilen sıvı solucan gübresi ise sebze, meyve ve bitkinin verimini, dayanıklılığını, kalitesini arttırırken, kök ve kök çevresindeki hastalıklara karşı direnç sağlayan bir organik gübre çeşididir.

Sürdürülebilir tarım için üretiriz

Troy Grup olarak organik sıvı solucan gübresi üretmekteki en önemli hedefimiz sürdürülebilir tarım hedefi olan işletmelere birinci sınıf bir ürün sunmaktır.  Powermis üretimin her aşamasında organik tarıma uygun olarak üretilmektedir.

Powermis organik sıvı solucan gübresi kullananlar ne diyor?

Dünyadan ve Türkiye'den üreticilerin görüşlerini dinleyin