this for escaping w3 validation warning

Powermis Solucan Gübresi

Toprağa kuvvet, ürüne bereket

Ambalajındayken biyo-aktivitesi stabil olan Good Worming sıvı organik solucan gübresi, uygulama sonrası uygun koşulları bulduğunda etkin konuma gelerek biyo-aktivitesini milyarlarca kat çoğaltmaktadır.
Good Worming sıvı organik solucan gübresi, kontrollü hidrodinamik kavitasyon ve ultra-sanikasyon üretim teknikleriyle nano-teknolojik olarak üretilmekte olup, Good Worming Sıvı Solucan Gübresinin sahip olduğu tüm nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır. Makro ve mikro besin elementleri, doğal bitki büyüme hormonları (fitohormonlar), humik ve fulvik asitler, aminoasitler, vitaminler, zengin çeşitlilikteki yararlı mikroorganizmalar ve daha nicesi…

Organik yem, organik gübre…

Powermis sıvı organik solucan gübresi kullanılan özel rasyon yem ve solucan besleme teknikleri neticesinde meydana gelen yüksek humifikasyon ile oluşan solucan humik asitleri ve mikro-bakterilerin ürettiği şelat ajanları sayesinde birçok besin organik olarak şelatlanmakta olup, bitkiler için daha yararlı hale gelmektedir.

Yüksek verim için yüksek teknoloji

Powermis sıvı organik solucan gübresi, makro ve mikro besin elementleri, doğal bitki büyüme hormonları (fitohormonlar), humik ve fulvik asitler, aminoasitler, vitaminler, zengin çeşitlilikteki yararlı mikroorganizmalar gibi kaliteli ve yüksek verimli üretim için gerekli bileşenlerin tümünü içermektedir.

Damla veya yağmurlama sulama

Powermis sıvı organik solucan gübresi nano teknolojik bir ürün olduğu için her türlü sulama sistemine uygundur. Tıkanma, tortu yapmaz, üretimi aksatmaz maliyetlerinizi artırmaz.